Producenci
Typowa dieta dla kulturystów zaczęła Cię męczyć? Masz jej dość? Wprowadź kilka zasad! 0

Zdrowy tryb życia cieszy się coraz większą popularnością na całym świecie. Coraz więcej osób zwraca uwagę na to, co je i kiedy je. Coraz więcej osób znajduje również czas na aktywność fizyczną. Choć środki masowego przekazu atakują nas z każdej strony i zachęcają do zdrowego odżywiania, to niestety wielu z nas nie wie, na czym to tak właściwie polega. Niektórym wydaje się, że piękna sylwetka możliwa jest tylko dzięki morderczej diecie i godzinach spędzonych na siłowni. Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że czasami wystarczy wprowadzić do jadłospisu drobne zmiany, by efekty były zauważalne!

Wprowadź do swojego życia ład i harmonię!

Przede wszystkim - cierpliwość. Nic nie dzieje się nagle! Pamiętaj, że wprowadzone przez Ciebie zmiany to również szok dla organizmu - musisz dać mu czas na oswojenie się z zaistniałą sytuacją. Przestań wierzyć w cudowne działanie suplementów diety dla kulturystów - przecież nic nie spada z nieba! Suplementacja ma sens tylko wtedy, gdy nie zapominasz o regularnych ćwiczeniach i diecie. Zacznij od zmian w swoim jadłospisie. Zastanów się, jakie błędy żywieniowe do tej pory popełniałeś. Stawiaj się żywność ekologiczną i staraj się wyeliminować z diety produkty nafaszerowane sztucznymi ulepszaczami. Zapomnij o fast-foodach, słodyczach i słodzonych napojach. Uwierz mi, że i bez tych produktów życie potrafi być piękne! Oczywiście - frytki lub chipsy zjedzone raz w miesiącu nie zrujnują od razu całej Twojej pracy. Jednak zadbaj o to, by w Twoim jadłospisie znalazło się ciemne pieczywo, drób, jaja, świeże warzywa i owoce.

Jesteś już tak blisko celu!

Każdego razu wstając rano, podziwiaj efekty swojej pracy. Mobilizuj się do dalszego działania. Musisz mieć świadomość tego, że zdrowa żywność wpływa nie tylko pozytywnie na wygląd zewnętrzny, ale również na kondycję psychiczną! Pamiętaj, by spożywać posiłki systematycznie. Staraj się spożywać pięć posiłków dziennie. Spożywane przez Ciebie posiłki powinny stanowić prawdziwą bombę witaminową. Jeśli nie potrafisz powstrzymać się zjedzeniem słodyczy, znajdź zdrowszy zamiennik. Postaw, np. na bakalie!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl