Producenci
22 zmiany, które sprawią, że Twoje życie stanie się bardziej atrakcyjne! 0

Codzienne obowiązki i monotonia życia codziennego sprawia, że często tracimy ochotę na inne działania, których celem byłoby poszerzanie własnych horyzontów i rozwijanie pasji. Nasze pragnienia i potrzeby odsuwamy gdzieś na bok. Wręcz na siłę staramy się znaleźć argumenty, które usprawiedliwiałyby takie zachowanie: "Mam za słabe wykształcenie, by zostać kimś", "Moje zarobki nie pozwalają mi na wspaniałe wakacje", "Chciałabym przeczytać tę książkę, ale nie mam na to czasu!". Przede wszystkim - osoby wiecznie się dołujące i użalające nad swoim losem, nie są ciekawym obiektem. Największym zainteresowaniem w środowisku cieszą się osoby tryskające pozytywną energią i uśmiechem! Pamiętaj, że życie to nie tylko walka z przeciwnościami losu, ale również nieustanna walka z samym sobą. Nikt nie jest idealny - każdy z nas ma w sobie coś do dopracowania, coś do udoskonalenia. Praca nad samym sobą uszlachetnia i sprawia, że stajemy się osobami jeszcze bardziej wartościowymi.

Poznaj idee noworocznych postanowień!

 

Postaw przed sobą kilka noworocznych wyzwań i przekonaj się, czy masz na tyle dużo silnej woli, by w nich wytrwać! Nie traktuj tego jako obowiązek - podchodź do tego z dystansem i... baw się! Zapomnij o pesymistycznych myślach! Czerp radość z życia!

1. Rozwijaj swoje życie kulturalne. Teatr, filharmonia i opera to ciekawe miejsca zarówno dla osób w podeszłym wieku, jak i młodych ludzi!

2. "Ruch to zdrowie" - te słowa słyszał chyba każdy z nas. Jednak nie każdy lubi zapach własnego potu i ćwiczenia. Aby nie zrazić się do aktywności fizycznej, warto traktować ją jako zabawę i formę spędzenia wolnego czasu.

3. Twoje wykształcenie Cię nie satysfakcjonuje i uważasz, że stać Cię na dużo więcej? Zapisz się na kurs i doskonal w sobie to, o czym marzysz!

4. Rozpocznij naukę języka obcego. Jak się okazuje - nauka języka obcego możliwa jest w każdym wieku. Liczy się systematyczność i wiara w siebie. Znajdź odpowiednią dla Ciebie szkołę językową i rozpocznij kurs!

5. Dokonaj samooceny. Zdecyduj, co byś w sobie zmienił i przejdź do czynów! 6. Po ciężkim tygodniu w pracy lub na uczelni znajdź czas tylko dla siebie. Relaks jest niezwykle ważny!

7. Wybierz się na wycieczkę do miasta, w którym jeszcze nie byłeś. Poznaj jego historię i zastanów się, czy mógłbyś zamieszkać akurat w tym miejscu.

8. Staraj się nie spędzać za dużo czasu przed komputerem.

9. Czytaj swoim dzieciom książki, które będą rozwijać ich wyobraźnię.

10. Raz w miesiącu kup to, na co masz ochotę. Postaw na ubranie lub kosmetyk, o którym zawsze marzyłeś!

11. Planowanie może stać się nudne. Pamiętaj o spontaniczności! To właśnie ona doda Twojemu życiu pikanterii!

12. Dbaj o swoje życie uczuciowe. Spełniaj się w roli partnera lub partnerki. Troszcz się o swoją Miłość!

13. Przeczytaj jedną książkę autora, którego do tej pory nie znałeś. Poznaj jego twórczość i oceń, czy to właśnie to, czego szukasz w literaturze...?

14. Witaj każdy dzień uśmiechem! Tryskaj pozytywną energią.

15. W każdym wieku możesz odkryć w sobie talent - w końcu każdy z nas go posiada!

16. Przeanalizuj swoje błędy żywieniowe. Na tydzień odstaw ze swojego jadłospisu słodycze oraz słodzone napoje.

17. Dziel się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami na blogu.

18. Uwieczniaj chwile, które są dla Ciebie najważniejsze! Rób zdjęcia.

19. Otwórz działalność i zobacz, czy sprawdzisz się w roli szefa.

20. Wyrzuć ze swojej szafy to, czego dawno nie nosiłeś.

21. Obowiązki w ciągu tygodnia rozłóż tak, by w weekend móc zapomnieć o sprzątaniu i porządkach!

22. Eksponuj dobre cechy swojego charakteru.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl