Producenci
Lista sklepów ze zdrową żywnością w Polsce i na Unii Europejskiej 0

1. Województwo zachodniopomorskie - zajmuje piąte miejsce wśród województw pod względem powierzchni. Stolicą województwa jest Szczecin. Województwo zachodniopomorskie położone jest północno-zachodniej Polsce, a więc graniczy z Niemcami.

2. Województwo wielkopolskie - stolicą tego województwa jest Poznań. Drugim, równie ważnym ośrodkiem miejskim wielkopolski jest Kalisz - najstarsze miasto w Polsce. Województwo wielkopolskie zajmuje trzecie miejsce wśród innych województw pod względem liczby ludności. Zapraszamy do sprawdzenia informacji o liście sklepów ze zdrową żywnością w województwie wielkopolskim.

3. Województwo warmińsko-mazurskie - stolicą tego województwa jest Olsztyn. Województwo położone jest w północno-wschodniej Polsce, a więc graniczy z Rosją. Do największych miast województwa warmińsko-mazurskiego należy zaliczyć: Olsztyn, Elbląg oraz Ełk.

4. Województwo świętokrzyskie - stolicą tego województwa są Kielce. Obszar ten ma charakter przemysłowo-rolniczy. Województwo Świętokrzyskie cieszy się ogromną popularnością wśród turystów z racji wyjątkowych walorów przyrodniczych.

5. Województwo śląskie - stolicą tego województwa są Katowice. Województwo śląskie położone jest w południowej Polsce, a więc graniczy z Czechami oraz Słowacją.

6. Województwo pomorskie - stolicą tego województwa jest Gdańsk. Województwo pomorskie położone jest w północnej Polsce, a więc graniczy z Rosją. Zdecydowana większość obszaru tego województwa znajduje się na terenie Pomorza Gdańskiego.

7. Województwo podlaskie - województwo podlaskie położone jest w geograficznym centrum Europy. Stolicą tego województwa jest Białystok. Województwo podlaskie położone jest w północno-wschodniej Polsce, a więc graniczy z Białorusią oraz Litwą.

8. Województwo podkarpackie - stolicą tego województwa jest Rzeszów. Województwo podkarpackie położone jest w południowo-wschodniej Polsce, a więc graniczy z Ukrainą i Słowacją.

9. Województwo opolskie - stolicą tego województwa jest Opole. Dane z czerwca 2015 roku pokazują, że województwo opolskie jest województwem z najmniejszą liczbą mieszkańców. Województwo położone jest w południowo-zachodniej Polsce, a więc graniczy z Czechami.

10. Województwo mazowieckie - stolicą tego województwa, jak i całego kraju jest Warszawa. Województwo mazowieckie jest województwem o największej liczbie ludności w Polsce.

11. Województwo małopolskie - stolicą województwa małopolskiego jest Kraków. Województwo położone jest w południowej Polsce, a więc graniczy ze Słowacją. Województwo małopolskie obejmuje część Karpat Zachodnich oraz Wyżynę Małopolską.

12. Województwo łódzkie - stolicą województwa łódzkiego jest Łódź. Województwo łódzkie charakteryzuje się najmniejszą lesistością w kraju. W województwie łódzkim znajdują się 44 miasta, w tym 3 na prawach powiatów.

13. Województwo lubuskie - województwo lubuskie charakteryzuje się największą lesistością w kraju. Województwo położone jest w Zachodniej Polsce, a więc graniczy z Niemcami. Największym powiatem tego województwa jest powiat zielonogórski. Oto lista sklepów ze zdrową żywnością z województwa lubuskiego!

14. Województwo lubelskie - stolicą tego województwa jest Lublin. Statystyki z 2010 roku pokazują, iż województwo lubelskie ma najmniejszy odsetek ludności w wieku produkcyjnym w porównaniu do innych województw.

15. Województwo kujawsko-pomorskie - województwo położone jest w północnej części centralnej Polski, a więc graniczy z następującymi województwami: warmińsko-mazurskim, łódzkim, mazowieckim, pomorskim oraz wielkopolskim. Krajobraz tego województwa jest niezwykle urozmaicony; został ukształtowany podczas zlodowacenia bałtyckiego. Zobacz listę sklepów ze zdrową żywnością w województwie kujawsko pomorskim.

16. Województwo dolnośląskie - stolicą województwa dolnośląskiego jest Wrocław. Województwo położone jest w południowo-zachodniej Polsce, a więc graniczy z Niemcami oraz Czechami. Województwo dolnośląskie obejmuje część Niziny Środkowoeuropejskiej.

Komentarze do wpisu (0)

Promocje
Kupując w promocji oszczędzasz najwięcej:
Losowa próbka Yerba Mate 50g
Losowa próbka Yerba Mate 50g
3,99 zł 2,99 zł
szt.
Kaszka orkiszowa instant 300g
Kaszka orkiszowa instant 300g
7,47 zł 4,99 zł
szt.
Kaszka ryżowa instant 300g
Kaszka ryżowa instant 300g
7,47 zł 4,99 zł
szt.
Baton Lewy Sierpowy 69g
Baton Lewy Sierpowy 69g
6,99 zł 4,99 zł
szt.
Kaszka owsiana instant 300g
Kaszka owsiana instant 300g
7,47 zł 4,99 zł
szt.
Kaszka wielozbożowa instant 300g
Kaszka wielozbożowa instant 300g
7,47 zł 4,99 zł
szt.
Mąka kokosowa 1000g
Mąka kokosowa 1000g
10,77 zł 8,99 zł
Sól himalajska drobna 1 kg
Sól himalajska drobna 1 kg
5,17 zł 4,99 zł
szt.
Kaszka gryczana instant bezglutenowa 300g
Kaszka gryczana instant bezglutenowa 300g
7,47 zł 4,99 zł
szt.
Daktyle bez pestek 1000g
Daktyle bez pestek 1000g
12,19 zł 8,99 zł
Eko Probiotyk Z Głogu Sunvio
Eko Probiotyk Z Głogu Sunvio
31,72 zł 19,99 zł
szt.
Baton Aloha 69g
Baton Aloha 69g
6,99 zł 4,99 zł
szt.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl